TELEBIM

Telebim LED to na dzień dzisiejszy najnowocześniejsza i najskuteczniejsza forma reklamy, która dociera do szerokiego grona odbiorców. Nasz produkt sprawia, że docieramy nawet do osób które unikają kontaktu z innymi mediami. Nikt nie jest w stanie przejść obojętnie obok reklamy na telebimie. Badania jednoznacznie pokazują, że reklama na telebimie to najskuteczniejsza forma reklamy na rynku, jest ona bardzo dobrze widoczna w każdych warunkach atmosferycznych, również w pełnym słońcu. Ponadto reklama na telebimie jest innowacyjna i prestiżowa, niewątpliwie wzmacnia wizerunek reklamowanej firmy na rynku.

LOKALIZACJA

Usytuowanie Telebimu przy drodze krajowej nr 8 przed głównym skrzyżowaniem w Kudowie-Zdrój sprawia że dziennie może ją zobaczyć 30 tys. osób.

TECHNOLOGIA

Wykorzystana najnowsza technologia LED, przy 16,7 mln kolorów, kącie widzenia 160/80 oraz o jasności 7500 cd/m2 sprawia że jest to najnowocześniejszy telebim w regionie.

ATRAKCYJNOŚĆ

Telebim pozwala na zastosowanie dowolnej animacji, co daje nieograniczone możliwości kreacji, ponad to badania dowodzą, że ruchomy obraz bardziej przyciąga uwagę i jest lepiej zapamiętywany.

PRESTIŻ

Kampania reklamowa na telebimie to doskonała kampania wizerunkowa, nie tylko daje pożądane efekty, ale także prezentuje pozytywny wizerunek firmy.